Referencie

“Ivana sa divákovi prihovára, flirtuje s ním, manipuluje s jeho emóciami. To je presne to,  čo robí jej prejav pre diváka príťažlivým. Keď začínala v TV JOJ ako moderátorka Ranných novín (2007), páčil sa mi jej prejav, z ktorého som mal pocit, že tá moderátorka v televízii sa so mnou rozpráva. Jednoducho, má skvelý profesionálny, no zároveň prirodzený prejav, ktorý dokáže prispôsobiť žánru relácie, a vždy je to super! Nehovoriac o jej talente na písanie scenárov, ktoré sú v relácii TOP STAR jasne “šiškovsky” poznačené. Ivana má talent a svoje miesto v televízii aj ako moderátorka, aj ako reportérka!”
Roland Kubina, riaditeľ spravodajstva a publicistiky TV JOJ

“Ivana má schopnosť urobiť aj z navonok nezaujímavej správy zaujímavú. Upútal ma jej spôsob moderátorského prejavu, z ktorého je cítiť prirodzenosť a ľudskosť, no zároveň spĺňa aj všetky atribúty prejavu, ktorý sa dá jednoznačne označiť ako profesionálny!”
Martin Lengyel, riaditeľ rádia Rocková republika

“Ivanine rozhovory so známymi osobnosťami, ktoré pripravovala pre vydavateľstvo Region Press, mali veľmi dobrý ohlas a boli inšpiráciou aj pre iných novinárov, o čom svedčí množstvo článkov, ktoré z jej rozhovorov preberali aj iné média. Pripravovala ich pre nás viac ako 3 roky každý týždeň a vždy splnila naše očakávania. Jej silnou stránkou bolo získať od osoby, s ktorou robila rozhovor, informácie, ktoré sme považovali za exkluzívne. Jej najväčší talent spočíva v schopnosti vedieť si získať dôveru osoby, s ktorou robila rozhovor. To sa nedá naučiť! Má talent, o čom som ani na chvíľu nezapochyboval. Ivana bola dobrá voľba a naša spoločná práca sa premenila aj na priateľstvo, čo osobne považujem za najväčší prínos našej spolupráce. Nič lepšie sa vám totiž nemôže stať, ak s niekým spolupracujete a ešte  v ňom nájdete i priateľa, na ktorého sa môžete v prípade potreby kedykoľvek obrátiť. Určite patrí medzi osoby, ktoré robia tento svet lepším a znesiteľnejším miestom na život. Má pozitívne myslenie a prístup k životu. Takými ľuďmi sa musíte obklopovať, ak chcete v živote niečo dosiahnuť.”
Rado Gloznek, konateľ celoslovenského vydavateľstva Region Press

„Spolupráca s Ivanou Šiškovou bola z čias môjho pôsobenia v regionálnom médiu veľkým prínosom pre noviny. Bola pohotová, výstižná, jej články boli zaujímavé a priťahovali najmä mladšiu generáciu čitateľov, pretože často robila rozhovory so známymi osobnosťami. Musím vyzdvihnúť aj jej štylistickú stránku článkov a rovnako ovládanie spisovného materinského jazyka, čo je v novinárskej brandži nevyhnutné.“
Miriam Kalinová (Martišková), bývalá šéfredaktorka týždenníka Dnešok